Astro Magic

astro magicAstro Magic to bardzo ładnie wykonany pod kątem graficznym jednoręki bandyta, na którym zarobić możemy sporo pieniędzy. Najbardziej przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają astrologię, a także interesują się co znaczy konkretny znak zodiaku. To właśnie wspomniane znaki zodiaku są symbolami występującymi w grze Astro Magic. Trzeba z pełną odpowiedzialnością przyznać twórcom gry Astro Magic, że bardzo mocno postarali się o to by gra wyglądała atrakcyjnie graficznie, co często jest ważny elementem decydującym o wyborze określonego automatu do gry.

Kto z nas chociaż raz nie chciałby poczuć się jak prawdziwy zwycięzca – mężczyzna, który wszedł po określony cel i wziął go siłą, wyszedł czując się jak triumfator.

Tak właśnie stać się może jeśli zdecydujemy się zagrać w swoim ulubionym kasynie online w grę Astro Magic, czyli jednego z popularniejszych w ostatnim czasie jednorękich bandytów.

Tutaj zasady w grze Astro Magic są bardzo proste i jednoznaczne – musisz wylosować określoną liczbę symboli, które ułożą się w jednej linii wygrywającej, która została pokryta przez ciebie stawką.

Jeśli tak się stanie, do twojego konta zostanie przypisana wygrana zgodna z tabelą wygranych.

Szczegółowe dane na temat wartości poszczególnych symboli poznać możemy klikając przycisk informacyjny w grze pod nazwą PAYTABLE. To właśnie tutaj twórcy gry Astro Magic przygotowali dla klientów kasyn informację o wartości poszczególnych symboli, dzięki czemu wiemy, które będzie losować najlepiej, a które przyniosą nieco mniejsze zarobki.

W grze występują symbole SCATTER (pozwalają uzyskać darmowe losowania bez ponoszenia stawki jeśli wylosujemy odpowiednią ilość SCATTERów) oraz WILD (zastępują wszystkie inne symbole, dzięki czemu osiągnięcie wygranej jest łatwiejsze). Co ciekawe jeśli na naszej planszy gry Astro Magic pojawi się kilka WILDów oznacza to znacznie większe prawdopodobieństwo wygrana kilku wygranych jednocześnie (o ile oczywiście zdecydowaliśmy się pokryć stawką kilka linii wygrywających).