Jetsetter

JetsetterJetsetter to automat do gry typu jednoręki bandyta, w którym wygrać można spore pieniądze. Na 20 liniach wygrywających gracz losuje symbole nierozerwalnie związane z luksusem jak szybki i drogi samochód czy luksusowych jacht, a także cygaro z atrakcyjną dziewczyną w tle. Wszystko wygląda naprawdę elegancko, ale niektórych zrazić może dominujący różowy kolor całej produkcji. Tym, którym jednak taki kolor nie przeszkadza lub pragną skupić się na losowaniu wygrywających symboli, gra Jetsetter naprawdę może przypaść do gustu. To naprawdę bardzo dobry automat typu jednoręki bandyta, w którym czeka Cię wiele okazji do zarobienia pieniędzy. Gra posiada całkiem niezłą oprawię audio, która jeszcze łatwiej pozwala wpaść nam w klimat i charakter gry.

Emocje i dynamiczna rozgrywka – nie ma innego, tak ciekawego sposobu na zarabianie pieniędzy w kasynie jak jednoręki bandyta.

W przeciwieństwie do ruletki czy pokera tutaj naprawdę można dysponować bardzo małym budżetem by lada moment stać się naprawdę bogatym. To wszystko umożliwiają bardzo wysokie wygrane, które często sięgają nawet kilku tysięcy razy tyle ile wynosi stawka, co przy szczęśliwym zbiegu okoliczności łatwo sobie wyobrazić jakie może przynieść korzyści. Jetsetter to jeden z takich automatów gdzie przy odrobinie fartu możemy wygrać ogromne pieniądze, nawet trafiając tak zwanego jackpota. Czym on jest ? Są to odsetki od stawek graczy grających na tym slocie video, które kasyno online gromadzi do jednej puli.

Ten komu uda się trafić jackpot często może liczyć na wygraną sięgając nawet kilkaset tysięcy dolarów ! To pokazuje jak wiele wygrać można na jednorękich bandytach, takich jak Jetsetter właśnie.

W tym automacie do gry występują znaczniki WILD oraz SCATTER, które skutecznie zwiększają prawdopodobieństwo zarobienia pieniędzy.

Pierwszy z tych znaczników działa niczym joker w talii kart, zastępując wszystkie inne.

SCATTER natomiast wylosowany w odpowiedniej ilości przenosi gracza do dodatkowych gier (darmowych, w których można zarobić pieniądze bez ponoszenia ryzyka), ale także umożliwia wygranie wspomnianego jackpotu.