Cirque du Slots

cirque du slotsJednoręki bandyta pod nazwą Cirque du Slots to gra, która tematem zaprowadza nas do świata akrobatycznych pokazów i magii w cyrku. Chociaż cyrk najczęściej odwiedzają dzieci to niesamowite pokazy cyrkowców mogą urzec również dorosłych.

Tych jednak bardziej interesować będzie zarobek, który możemy osiągnąć grając na automacie do gry Cirque du Slots. To naprawdę ciekawa i interesująca gra z nieźle wykonaną grafiką.

Gracze mogą uzyskiwać wysokie wygrane nie tylko poprzez szczęśliwe losowania, ale także poprzez odnalezienie symboli wild czy scatter.

Ten pierwszy pozwala zastąpić wszystkie inne dostępne w grze symbole, natomiast drugi wylosowany w odpowiedniej liczbie przenosi grającego do serii darmowych gier (ookreślonej liczbie zgodnej z ilością scatter). Na pewno symbole te mocno wpływają na szanse zarobienia pieniędzy w grze Cirque du Slots.

Gry typu jednoręki bandyta cieszą się wielką popularnością, ponieważ pozwalają zarabiać pieniądze nie mając tak naprawdę pokaźnego budżetu. W przeciwieństwie do wszystkich innych gier jakie znajdziemy w kasynie jak ruletka czy poker, na automatach do gry możemy wygrać spore pieniądze mając na koncie zaledwie parę dolarów. To wszystko możliwe jest dzięki temu, że wygrane często sięgają kilka tysięcy razy tyle ile wynosi stawka.

W każdej grze typu jednoręki bandyta do dyspozycji gracza pozostaje wybór na jaką liczbę linii wygrywających będzie stawiał.

Im więcej z nich zostanie pokryte stawką, tym większe będą koszty gry, ale znacząco zwiększa się także prawdopodobieństwo osiągnięcia wygranej. Gracze muszą zatem skalkulować co będzie się im bardziej opłacało – czy będą grali za większą stawkę w grze Cirque du Slots i mniejszej liczbie linii wygrywających, czy może pokryją wszystkie linie na rzecz mniejszej stawki ?

Na pewno gra Cirque du Slots to bardzo interesujący jednoręki bandyta, w którym wygrać możemy sporo pieniędzy, o ile tylko będziemy mieli szczęście. Czy będziemy je mieli przekonamy się tylko i wyłącznie wrzucając do maszyny parę żetonów i kręcąc automatem w oczekiwaniu na wynik gry.