Book of Dead

book of deadBook of Dead to wspaniały automat do gry traktujący jako temat przewodni motyw starożytnych czasów, kiedy uwielbienie do złotych błyskotek było jeszcze większe niż dzisiaj. Ówcześni władcy uwielbiali się otaczać bogactwem, w tym przede wszystkim złotem. W historii Book of Dead towarzyszymy poszukiwaczowi przygód, który natknął się na Księgę Śmierci, która podobno zawiera bardzo istotne informacje, a być może nawet i wskazówkę do starożytnego skarbu !

W grze Book of Dead staniemy przed szansą wygrania dużych pieniędzy, jak to jest w standardzie jednorękich bandytów.

W głównej mierze powodzenie całej operacji pod kryptonimem „wygrać pieniądze w kasynie” zależało będzie od szczęścia. Te, jeśli nam nie dopisze nawet stosowanie strategii do gry na automatach typu jednoręki bandyta niewiele nam pomoże. Warto zatem próbować każdego dnia swojego szczęścia w grze Book of Dead. Jeśli jednego dnia nam „nie idzie” może lepiej przestać grać i wrócić do tego jednorękiego bandyty jutro, bo przecież szczęście może się zmieniać.

Celem gracza jest wylosowanie co najmniej trzech identycznych symboli, które ułożą się po kolei (od lewej do prawej począwszy od pierwszego skrajnie lewego bębna).

Im więcej symboli (maksymalnie pięć) ułoży się na takiej linii, tym większa będzie wygrana.

Oczywiście wygrana zostaje przypisana do konta gracza tylko wtedy kiedy linia została pokryta stawką, ponieważ gracz przed rozpoczęciem rozgrywki może zdefiniować nie tylko za jaką stawkę będzie grał, ale także na jaką liczbę linii właśnie ją postawi.

Pomocne w osiąganiu wygranych okazać się może wylosowanie dwóch bardzo ważnych symboli :
* symbol WILD – zastępuje on wszystkie inne symbole występujące w grze Book of Dead. Dzięki temu możliwe jest przykładowo osiągnięcie kilku wygranych podczas jednego losowania, a także zwiększają się szanse na osiągnięcie jakiejkolwiek wygranej.
* symbol SCATTER – jeśli uda nam się wylosować ich kilka to w grze Book of Dead zostaniemy przeniesieni do dodatkowych rozgrywek, w których nie będziemy ponosili żadnych kosztów stawki, to znaczy zagramy o realne pieniądze kompletnie za darmo.