Xmas Joker

xmas jokerChociaż święta Bożego Narodzenia dawno za nami, to jednak czas ten zawsze utożsamiamy ze świetnym okresem, spędzonym z rodziną, a także licznymi prezentami, którymi chętnie się obdarowujemy. Chociaż większą radość (bardziej dorosłym osobom) sprawia dawanie prezentów i widok radości na twarzy drugiej osoby, to jednak trzeba przyznać, że trafiony prezent potrafi bardzo zadowolić i nas. XMAS Joker to automat do gry, który bardzo mocno nawiązuje do okresu Bożego Narodzenia, ale przede wszystkim pozwala także zarobić ogromne pieniądze czyli sprawić sobie niebywały prezent po Bożym Narodzeniu !

Gra XMAS Joker to klasyczny jednoręki bandyta, w którym możemy zarobić fortunę, jeśli tylko szczęście się do nas uśmiechnie.

Celem grającego jest wylosowanie od trzech do pięciu takich samych symboli w jednej linii wygrywających. Takich linii w grze jest kilka, a do dyspozycji gracza pozostaje wybór na jaką liczbę linii wygrywających w grze XMAS Joker postawimy pieniądze. Im będzie ich więcej tym większe będą koszty gry, ale zyskamy równie sporo, bo znacząco wzrosną nasze szanse na zarobienie pieniędzy w grze XMAS Joker.

Ten slot video posiada trzy rzędy oraz trzy bębny, na których losowane są symbole związane ze świętami.

Choinki czy piernikowe ludziki to tylko niektóre z nich, a liczba linii wygrywających w grze wynosi dokładnie 5. Ten jednoręki bandyta należy do prostych gier tego typu, nie ma tutaj natłoku opcji czy linii wygrywających, dzięki czemu gra jest bardzo czytelna i niezwykle intuicyjnie możemy się w niej poruszać.

Gra XMAS Joker posiada bardzo ładną, solidnie przygotowaną grafikę, a także ścieżkę dźwiękową, więc zarabianie pieniędzy w tym wyjątkowym klimacie jest jeszcze przyjemniejsze niż mogłoby nam się wydawać.’

Klikając na przycisk PAYTABLE możemy poznać wartości każdego symbolu w grze, więc łatwiej zrozumiemy na jakich symbolach zarobimy „kokosy” a jakie przyniosą nieco mniejsze wygrane.

Funkcja AUTOSPIN dostępna w grze pozwala automatycznie przeprowadzać kolejne losowania, dzięki czemu nie musimy mechanicznie klikać na przycisk SPIN by rozpocząć kolejną grę po ustalonej stawce i liczbie linii.