Koi Princess

Koi PrincessKoi Princess to dynamiczny i bardzo emocjonujący automat do gry, w którym możemy zarobić sporo pieniędzy w swoim ulubionym kasynie online. Opowiada on historię księżniczki Koi, a gracz zostaje przeniesiony w nieco azjatyckie klimaty. Czy nam się to spodoba ? To wszystko uzależnione jest od konkretnego gracza, ale nie zapominajmy przecież, że najważniejsze jest zarabianie pieniędzy na automatach do gry, a nie zastanawianie się czy fabuła i grafika gry Koi Princess przypada nam do gustu, prawda ? Na pewno będziemy tutaj mieli bardzo dużo okazji do zarobienia pieniędzy, bo w grze możemy postawić pieniądze na sporą liczbę linii płatnych.

Od lat jednoręki bandyta to jeden z flagowych produktów każdego kasyna online, ponieważ gracze uwielbiają pokładać nadzieję w tej grze.

Na pewno sukces jednorękiego bandyty tkwi w jego prostocie, bo czego wymaga on od grającego ? Ano jedynie tego by wyznaczył stawkę jaką chce postawić na pojedynczą linię wygrywającą, a także samą liczbę takich linii właśnie. Wszystko co potem musi zrobić klienta kasyna internetowe to zakręcenie bębnami automatu i oczekiwanie na wynik gry. Wszystko ! To co jednak urzeka w jednorękich bandytach to niesamowity potencjał, ponieważ gry typu Koi Princess umożliwiają osiąganie bardzo wysokich wygranych nawet przy niskim budżecie (oczywiście trzeba mieś sporo szczęścia).

Poza tym w grach takich jak Koi Princess, rozgrywka jest niezwykle dynamiczna, jedno losowanie trwa zaledwie kilka sekund, więc w ciągu chwili można wygrać naprawdę ogromne sumy pieniędzy.

Czasami losowanie może odbywać się bez żadnego ryzyka ! Jest to możliwe wtedy kiedy gracz Koi Princess wylosuje odpowiednią liczbę znaczników SCATTER – wtedy gracz przenoszony jest do dodatkowych gier, a stawka zostaje pokryta przez kasyno !

Znacznik SCATTER to nie jedyna dodatkowa „korzyść” jaka może zostać wylosowana przez klienta kasyna, który gra w Koi Princess. Można również wylosować WILD, dzięki czemu zastępuje on wszystkie inne dostępne w grze Koi Princess. Tym samym podczas jednej gry można wylosować kilka wygranych jednocześnie !