Monopoly Once albo Euro-biznes

monopoly onceKto z nas chociaż raz w życiu nie grał w Monopoly czy inaczej zwany Euro-biznes. Ta prosta gra planszowa była swego czasu prawdziwym hitem urodzin, ale ogromną popularnością cieszy się do dzisiaj.

Teraz jednak mamy również możliwość zarobić w Monopoly Once realne pieniądze, bo pod takim tytułem właśnie ukazał się bardzo ciekawy i interesujący jednoręki bandyta. Kręcąc bębnami (pięcioma) i losując symbole na trzech rzędach możemy wygrać spore pieniądze. Musi jedynie dopisać nam szczęście, które jeśli stanie po naszej stronie może zagwarantować osiągnięcie wygranych rzędu kilku tysięcy euro czy dolarów. Warto zatem spróbować co Monopoly Once ma nam do zaoferowania, bo to bardzo ciekawy slot video.

Gry typu jednoręki bandyta, które znajdziemy w kasynach internetowych charakteryzują się bardzo dużą dynamiką.

Wystarczy chwila by stanąć przed realną szansą na zarobienie gigantycznych pieniędzy, o jakich zawsze marzyliście. Komu przeszłoby przez myśl, że w kasynie mając zaledwie kilka dolarów na koncie można wygrać tak duże pieniądze tylko klikając w jeden przycisk ? Jakkolwiek to brzmi, tka właśnie wygląda sens gier takich jak Monopoly Once. Wystarczy tylko klikać przycisk SPIN uruchamiający kolejne losowanie (albo zautomatyzować ten proces wybierając stawkę, liczbę linii wygrywających i kliknąć AUTOPLAY), a następnie czekać na wygrane.

Jak widać gry typu Monopoly Once są nie tylko bardzo dynamiczne, bo wygrać tutaj można sporo pieniędzy w ciągu kilku chwil, ale także bardzo proste.

Przeciętnie jedna rozgrywka w Monopoly Once trwa zaledwie kilka sekund, a wygrać w niej możemy setki, a nawet tysiące dolarów. To pokazuje potencjał jaki drzemie w grze Monopoly Once, gdzie gracze mogą zarobić tysiące dolarów w zaledwie kilka chwil.

Gracze mogą również wylosować symbole dodatkowe jak WILD czy SCATTER. Pierwszy z nich działa jak joker w kartach, czyli zastępuje wszystkie inne symbole. Drugi natomiast (jeśli wylosujemy kilka) gwarantuje dodatkowe, darmowe gry po stawce i liczbie linii takich samych jak w momencie wylosowania SCATTERów.