Nirvana

nirvanaNirvana to bardzo ładnie wykonany pod kątem audio – wizualnym jednoręki bandyta charakteryzujący się pięcioma bębnami oraz trzema rzędami (jest to standardowe rozwiązanie dla nowoczesnych automatów do gry). Na uwagę zasługuje podkreślenie wielkiej pracy jaką wykonali twórcy slotu video Nirvana by gra wyglądała tak atrakcyjnie.

W grze występują – podobnie jak w prawie każdym automacie do gry – znaczniki WILD oraz SCATTER.

Dzięki nim szanse na zarobienie pieniędzy są jeszcze większe, ponieważ WILD zastępuje inny, dowolny znacznik, natomiast SCATTER wylosowany w określonej w regulaminie liczbie pozwala cieszyć się z darmowych gier (bez ponoszenia kosztów stawki).

W przypadku wylosowania odpowiedniej liczby znaczników SCATTER zostają uruchomione dodatkowe, darmowe losowania po stawce i liczbie linii odpowiadającej stawce i liczbie linii jak w momencie wylosowania tych znaczników SCATTER.

Szczegółowe informacje na temat wartości poszczególnych symboli poznać możemy czytając instrukcję dostępną bezpośrednio w samym „sercu” gry.

Emocje jakie budzą gry typu jednoręki bandyta bardzo ciężko porównać z czymkolwiek innym.

W żadnym kasynie nie znajdziemy gier, które zmieniają się tak dynamicznie. W ciągu jednej chwili, kilku minut możemy stracić wiele pieniędzy albo jeszcze więcej zarobić. To wszystko dzięki temu, że przeciętnie jedno losowanie trwa tylko kilka sekund, a stawka i wygrane mogą być ogromne. Stawka na pojedyncze losowanie w grze Nirvana sięgać może kilkudziesięciu dolarów, co jak na grę trwającą kilka sekund to naprawdę dużo. Co jednak ciekawe slot video Nirvana pozwala również w ciągu tylko kilku sekund wygra tysiące dolarów, co pokazuje, że w ciągu minuty lub dwóch możemy całkowicie odmienić swoje życie !

Taka zaleta gier typu slot video jak Nirvana pozwala zainteresować klientów niemal wszystkich kasyn internetowych, którzy pragną zarabiać ogromne pieniądze losując pożądane symbole w grze Nirvana. Wszystko czego potrzeba do szczęścia to wylosowanie odpowiednich symboli na jednej z wygrywających linii, które pokryliśmy stawką. Wystarczy wybrać wartość stawki, liczbę wspomnianych linii, a następnie zakręcić bębnem automatu by sprawdzić czy szczęście jest po naszej stronie.