James Dean

james deanGra James Dean to hołd dla jednego ze wspaniałych aktorów, którzy zapadli w pamięć widzom Hollywood. W tej grze będącym jednym z lepszych jednorękich bandytów losujemy symbole związane nierozerwalnie ze wspomnianym aktorem. Gra jest bardzo dynamiczna, a rozgrywka została okraszona naprawdę ładną grafiką, która przykuwa uwagę. Chociaż szata graficzna nie ma większego wpływu na ostateczny i najważniejszy wynik gry (finansowy) to jednak znacznie lepiej zarabia się pieniądze w ładnie przygotowanym automacie do gry, takim jak James Dean, prawda ?

Warto spróbować swoich sił w grze James Dean, bo to naprawdę bardzo fajny automat do gry, który znajdziemy w najlepszych kasynach online. Kto wie, być może właśnie Twoje kasyno organizuje jakąś promocję na grę w automacie James Dean ?

Kto z nas nie chciałby w ciągu jednego wieczora sięgnąć po upragnioną fortunę, wielki zarobek i ogromne pieniądze ?

W uczciwej, normalnej pracy nie jest to możliwe, dlatego ludzie starają się szukać szczęścia właśnie w kasynach, właśnie w takich grach jak James Dean.

Automaty do gry typu jednoręki bandyta to naprawdę ciekawy sposób na zarabianie pieniędzy, bo w zaledwie kilkanaście minut możemy wygrać ogromne pieniądze. By tak się stało na sam pierw musimy wybrać za jaką stawkę będziemy grali i na jaką liczbę linii wygrywających chcemy tę samą stawkę położyć. Uwaga : ostateczny koszty gry wynosi dokładnie tyle ile wynik mnożenia stawki przez liczbę linii płatnych. Stawka nie oznacza końcowego kosztu gry (nie jest rozkładana na wszystkie linie).

Wygrana zostaje przypisana do konta gracza wtedy kiedy ten wylosuje na jednej linii wygrywających (która została pokryta stawką) co najmniej trzy identyczne symbole.

Jeśli będzie ich cztery lub pięć, wtedy wygrana rośnie zgodnie z tabelą wygranych.

Ta sama tabela przedstawia również wartości poszczególnych symboli, bo im rzadszy (cięższy do wylosowania) symbol, tym większa jest jego wartość, a tym samym wygrana osiągana przez grającego. Pomocne może okazać się wylosowanie symbolu WILD, który zastępuje wszystkie inne symbole, dzięki czemu osiągnięcie wygranej jest łatwiejsze.