Sherlock Holmes

Sherlock HolmesSherlock Holmes to jeden z najbardziej znanych (o ile nie najbardziej znany) detektyw świata. Swoim legendarnym nosem potrafił przewidzieć działania przestępców, dzięki czemu wytropienie osoby odpowiedzialnej za popełnienie zbrodni nie było dla niego żadnym wyzwaniem. Sherlock Holmes był bohaterem (nawet dalej jest) wielu opowieści, które cieszą się popularnością wśród miłośników kryminalnych opowiadań.

Ten kto uwielbia kryminalistykę, a także postać samego Sherlocka Holmesa, a do tego wszystkiego uwielbia lub pragnie zacząć zarabiać pieniądze na automatach do gry ten może spróbować swoich sił w automacie do gry o takiej samej nazwie właśnie – Sherlock Holmes.

Celem grającego jest wylosowanie odpowiedniej liczby takich samych symboli na jednej z linii wygrywających, dzięki czemu do konta gracza zostanie przypisana wygrana zgodna z tabelą wygranych. Każdy symbol występujący w grze Sherlock Holmes gwarantuje inną wartość symboli, ponieważ te, które pojawiają się rzadziej są bardziej sowicie wynagradzane przez kasyno.

Gra charakterem od razu przenosi nas w klimat poszukiwań detektywistycznych Sherlocka Holmesa, a to wszystko dzięki doskonale odwzorowanym symbolom, które łatwo sobie utożsamić ze znanym detektywem. Lupa czy ślad zbrodni to tylko niektóre z nich.

Ten kto będzie chciał zarobić pieniądze na automacie do gry Sherlock Holmes ten początkowo będzie musiał zdecydować na jaka liczbę linii wygrywających będzie stawiał pieniądze, a także jaka będzie stawka na pojedynczą linię.

Następnie wystarczy zakręcić bębnami automatu (jest ich pięć) i patrzeć jakie symbole zostają wylosowane na trzech rzędach automatu. Jeśli symbole ułożą się w wygrywające kombinacje co najmniej trzech identycznych, wtedy do konta gracza zostaje przypisana stosowna wygrana.

Gra Sherlock Holmes to automat typu jednoręki bandyta pełen wyzwań, ciekawych zdarzeń okraszonej niesamowitą grafiką, a także bardzo dynamiczną rozgrywką. Na wielki plus zasługuje doskonałe odwzorowanie klimatu poszukiwań Sherlocka Holmesa, co na pewno spodoba się przede wszystkim fanom znanego detektywa.