The Nice List

The Nice ListThe Nice List to gra typu jednoręki bandyta z motywem przewodnim Świętego Mikołaja, a także prezentów, które wręcza on każdemu kto napisze do niego list. Z tej racji możemy oczekiwać jednorękiego bandyty, na planszy którego losujemy symbole takie jak prezenty czy elfy – wszystko oczywiście w zielono – czerwonej kolorystyce. Gracz może wylosować wspomniane symbole na pięciu bębnach oraz trzech rzędach, a możliwości osiągnięcia wygranych jest naprawdę dużo. Gra The Nice List to bardzo ciekawy, interesujący i szybko działający automat do gry o bardzo ładnie przygotowanej grafice. Na pewno przypadnie on do gustu graczom z wielu kasyn internetowych.

Wbrew pozorom mogłoby się wydawać, że jednoręki bandyta to ten rodzaj oferty kasyna internetowego, który zawsze będzie przegrywał czy to z ruletką, pokerem czy nawet blackjackiem. Nic jednak bardziej mylnego, bo jak pokazują statystyki kasyn internetowych, to właśnie gry takie jak The Nice List przyciągają klientów kasyna do gry.

To co charakteryzuje jednorękich bandytów to na pewno bardzo duży dynamika gry.

Wystarczy poświęcić chwilę by zagrać kilkaset gier (jedna trwa zaledwie kilka sekund). Biorąc na poprawkę to, że w grze The Nice List można wygrać kilkaset dolarów czy nawet parę tysięcy euro podczas jednej takiej rozgrywki to szybko można uświadomić sobie jak wielkie pieniądze w zaledwie 15 minut może wygrać gracz, który postawi swoje pieniądze w The Nice List.

Wysokość wygranych uzależniona jest przede wszystkim od ilości i jakości wylosowanych symboli. Wygrana następuje wtedy kiedy gracz wylosuje od trzech do pięciu identycznych symboli na jednej linii wygrywających, a także od wartości konkretnych symboli (wszystkie mają inną wartość – konkretną poznać możemy w pomocy dostępnej bezpośrednio w interfejsie gry).
Warunkiem przyznania wygranych jest … postawienie stawki na konkretną linię gdzie wygrana się pojawiła. Gracz może bowiem decydować na jaką liczbę linii postawi pieniądze (a także nota bene ile pojedyncza stawka wynosi).