Stardust

stardustStardust to przenoszący nas w odległe strony wszechświata automat do gry, w którym zarobić możemy sporo pieniędzy. Grafika tego jednorękiego bandyty jest bardzo prosta, opiera się o tło sugerujące, że właśnie zaglądamy w głębię kosmosu, a na planszy gry losowane są kolorowe symbole w postaci diamentów, a także takich symboli jak 10, J, Q, K czy A. Grafika w grze Stardust jest naprawdę solidna, ładna i nie możemy w żaden sposób się do niej przyczepić.

Sama fabuła gry Stardust jest bardzo mocno okrojona, bo opiera się jedynie wyłącznie na tym, że cała akcja dzieje się w kosmosie.

Oczywiście fabuła jednorękiego bandyty to tylko i wyłącznie otoczka, która nie ma większego znaczenia dla powodzenia naszej gry. Wszak celem klienta kasyna online jest osiągnięcie zysku, a czy robi to w scenerii kosmosu czy wspaniałego filmu nie ma większego znaczenia.

Gra Stardust to również na pewno dynamicznie działający jednoręki bandyta, w którym wygrać możemy sporo pieniędzy.

Wystarczy wylosować co najmniej trzy takie same symbole, które pojawiają się w jednej linii wygrywającej, którą to pokryliśmy stawką.

Wygodną funkcją dla gracza, który chce zarabiać pieniądze w Stardust jest możliwość skorzystania z opcji „autoplay”, która uruchamia automatyczne losowania symboli raz za razem, dopóki gracz nie powie „stop”. Dzięki temu nie musimy każdej gry uruchamiać ręcznie, a jedynie przyglądać się wynikom gry.

W jednorękim bandycie pod nazwą Stardust możemy wylosować dodatkowe symbole, które pozwalają nam zarobić więcej (łatwiej) pieniędzy. W Stardust pojawia się między innymi znacznik WILD, który zastępuje wszystkie inne, dowolne symbole dzięki czemu osiągnięcie wygranych jest znacznie łatwiejsze. Co ciekawe w szczęśliwym zbiegu okoliczności możemy liczyć na to, że wylosowanie kilku WILDów zaowocuje przypisaniem kilku wygranych jednocześnie ! (o ile oczywiście opłacaliśmy grę na wszystkie te linie). Jak zatem widać gra Stardust to nie tylko bardzo ciekawy jednoręki bandyta, ale także gra w kasynie na której zarobić możemy bardzo dużo pieniędzy.