Top Gun

top gunKażdy z nas pamięta kultowy film Top Gun, który urzekł nie tylko świetną fabułą, znakomitą obsadą aktorską ,ale także niezapomnianą ścieżką dźwiękowa, która po dziś dzień uchodzi za jedną z najlepszych w historii kinematografii.

Dla fanów filmu Top Gun mamy nie lada gratkę, ponieważ nie tak dawno temu światło dzienne ujrzał niesamowity jednoręki bandyta o dokładnie tej samej nazwie, więc fani serialu mogą znowu poczuć się jak za lat świetności tego wspaniałego filmu rodem z Hollywood.

Co ciekawe na symbolach w grze Top Gun nie zabrakło głównych aktorów filmu, dlatego jego fani mogą śmiało wystawić najwyższą ocenę temu jednorękiemu bandycie. W grze występują również inne symbole łatwo utożsamiane czy to z filmem Top Gun czy z lotnictwem w ogóle, jak na przykład kurtka, którą noszą lotnicy.
Gra Top Gun posiada całkiem interesującą grafikę, która jest nienachalna i powinna spodobać się większości osób, które uruchomią tego ciekawego jednorękiego bandytę w wybranym przez siebie kasynie online.

W grze Top Gun do dyspozycji gracza oddano aż 243 drogi do wygranej, przez co szans na zarobek jest co niemiara.

Gracz w kasynie online decyduje na jaką stawkę chce losować symbole w grze Top Gun a następnie kręci bębnami automatu.

Bębnów jest dokładnie 5, a rzędów 3 więc jest to klasycznie – nowoczesne rozwiązanie dla jednorękich bandytów, więc gracze powinni czuć się jak ryba w wodzie, a raczej w przypadku gry Top Gun jak ptak w locie.

Na pewno jest to interesujący automat do gry, w którym zarobić możemy sporo pieniędzy, bo pozwala na to choćby ogromna liczba dróg do wygranych (linii płatnych).

Klikając przycisk informacyjny w grze poznamy wszystkie wartości poszczególnych symboli, dlatego z łatwością zidentyfikujemy te najbardziej wartościowe. Im więcej takich samych symboli pojawia się na jednej linii płatnej, tym więcej otrzymujemy pieniędzy. Minimalna liczba takich samych symboli na jednej linii, przy której osiągamy wygraną to trzy takie same symbole.

Jednoręki bandyta Top Gun to nie lada gratka nie tylko dla tych, którzy pragną przypomnieć sobie ten wspaniały film, ale przede wszystkim dla tych, którzy pragną zarobić pieniądze !